ابرگرامی:وب سایت ویژه ملک ومسکن در راستای نیازمبرم به یک مکان ثابت وواقعی جهت معرفی وساماندهی خرید وفروش ملک ومسکن راه اندازی شده است  

توضیحاتی در مورد:سامانه بانک املاک کشور


 

بانک املاک با امکانات و ویژگی های جدیدی در زمینه ی آگهی های املاک شروع بکار کرده است. که برخی از این امکانات در سایتهای مشابه وجود ندارند و کاملا منحصر به فرد می باشند:


 

1-      ثبت آگهی های املاک:


این بخش به شما امکان می دهد که تمام جزئیات و مشخصات ملک خود را در آگهی ثبت نمائید تا از این طریق جستجو برای سایر کاربران راحت تر گردد و همچنین آگهی ملک شما در دسته بندی های مختلف جای گیرد.


 

2-      ثبت سفارش جستجو:


اگر به دنبال ملکی هستید که در بین آگهی های سایت وجود نداشت می توانید سفارش خود را ثبت نمائید تا در صورت یافتن مورد دلخواهتان با شما تماس گرفته شود.  


سایر امکانات بانک املاک :


1- ثبت و معرفی مشخصات مشاوران املاک سراسر کشور

2- جستجو در میان مشاوران املاک عضو بانک املاک 3- جستجوی آگهی های املاک فقط در میان شهرهایی که آگهی آنها در بانک املاک  موجود است! (بر خلاف سایر سایت ها، برای جلوگیری از اتلاف وقت کاربرانی که در بانک  املاک جستجو می نمایند تنها فهرست شهرهایی که در آنها آگهی موجود است نمایش داده میشود)
4- عضویت درسامانه بانک املاک کشور(شباهنگ) د ر دو بخش کاربران و مشاوران املاک صورت می گیرد که هر بخش امکانات خاص خود را دارد.
5- در تمام صفحاتی که نتیجه جستجو می باشد، انواع مرتب سازی اطلاعات به صورت صعودی و نزولی وجود دارد. .
6- در بخش آمار و اطلاعات سایت تمامی اطلاعات سایت با تعدادشان و لینک صفحه دسته بندی شده اند تا کار را برای کاربران راحت تر سازند.

7- امکان ویرایش، حذف، تمدید، بروز رسانی برای تمام آگهی ها و بسیاری امکانات دیگر که پس از استفاده از سایت متوجه آنها خواهید شد...


آگهی ویژه


ثبت آگهی در بانک املاک  رایگان می باشد. اما آگهی های وِیژه دارای هزینه و شامل تعرفه می باشند.هر ماه 70000ریال میباشد.چنانچه پس از واریز مبلغ اگهی صرف نظر نمودید ظرف 24ساعت مبلغ پرداختی به حساب شما برگشت داده میشود


 

 پیشاپیش از حضورتان در بانک  املاک  سپاسگذاریم و منتظر شما کاربر گرامی هستیم.

اگهی خودرا ثبت کنید ونتیجه ان را در کمترین زمان ببینید  . شمار تلفن جذب اگهی:09128958190


در صورت برخورد با هرگونه مشکل در سایت  با شماره:03136282929


 

 
logo-samandehi